Hakkımızda

YZE Medya, 2009 yılında Gazeteci-Yazar Yusuf Ziya ERARSLAN tarafından Ankara’da kuruldu.

Ajansımız hazırladığı Gazete-Dergi ve kurumlara verdiği Basın Danışmanlığı Hizmetleri ile Ankara´nın en önemli ´medya´ ajanslarından biri haline gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

YZE Medya Ajans´ı diğer reklam ajanslarından ayıran en belirgin fark; Ajans Başkanı Yusuf Ziya ERARSLAN ve ekibinin gazeteci olması, medya sektörünün içinden gelmeleri ve çalışmalarına halen daha faal olarak medya sektöründe devam etmeleridir.

Bu nedenledir ki, kurumsal yayın çıkarmak isteyen kamu kurumu ve özel kurumlar (şirketler) ile sivil toplum kuruluşlarının (sendika-dernek-vakıf-birlik-okul vb..) YZE Medya Ajans´ı tercih etmelerinin nedenlerinden başında mutfaktaki ekibin mesleki donanıma sahip gazetecilerden oluşmasıdır.

Kalite, zamanında iş teslimi, ciddiyet ve disiplin diğer tercih nedenleri olarak sayılabilir.

YZE Medya bugün, bir çok önemli kurum ve kuruluşun süreli yani düzenli olarak yayınlanan gazete ve dergilerini hazırlamaktadır. Ajansımız bu yayınların sadece tasarım ve baskısını yapmakla kalmayıp, bu yayınlara Özel Haber-Özel Röportaj ve Fotoğraf desteği de vermektedir.

YZE Medya, Ankara´da 2, Van´da 2 ve Irak´ın Erbil kentinde 1 olmak üzere 5 hastanesi bulunan Lokman Hekim Hastaneleri, Özel Hastaneler Platformu Derneğibaşta olmak üzere bir çok küçük-orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşa Basın Danışmanlığı (Medya İletişim Danışmanlığı) hizmeti vermektedir.

Hizmet verdiğimiz kurum kuruluşların etkinliklerini takip edip haber yapmakta ve bu haberlerin basına iletilmesi ile yayınlanmasını sağlamaktayız.

YZE Medya Ajans ayrıca TV-Gazete-Dergi reklamlarını hazırlanmakta (Tasarım-Çekim-Seslendirme-Montaj), Medya Satınalma hizmetini yani yayınlanması için medya kuruluşları ile teması sağlamaktadır.

YZE Medya Ajans, ulusal tüm gazete ve televizyonların ´yetkili´ ajansıdır. Basın İlan Kurumu ve Ankara Ticaret Odası üyesidir.

Misyonumuz

Müşterilerimize gerçek anlamda hizmet sunmanın yanında, kurulduğumuz toprakların medyaya ve reklama bakış açısını değiştirmek, sektörü her yönüyle geliştirerek yenilikleri keşfetmektir.

Sahip olduğumuz tüm müşterilerimizi kaliteli hizmet vererek kazandık. Paranın kolay kazanılmadığını bilerek kolay harcamak yerine bilinçli harcamak gerektiğini savunuyoruz. Tanıtım ve reklamın en önemli etki gücünün üretmekten geçtiğini biliyoruz ve sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin hedef kitlesiyle olan iletişimini en iyi şekilde kurmasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

YZE Medya, iletişim yollarını en iyi şekilde kullanarak, etkili mecraları kendi çıkarları için değil müşterilerinin çıkarları için araştırır.

Büyük balığın küçük balığı yediği dönemlerden, hızlı balığın yavaş balığı geçtiği dönemlere gelindiğinin farkındayız. Profesyonel kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile her aşamada müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

EKİBİMİZ

Türkiye Kamu-Sen
Türk Sağlık-Sen
Türk Haber-Sen
Türk Büro-Sen
Türk İmar-Sen
Türk Enerji-Sen
Lokman Hekim Hastaneleri
Medicana Hastanesi
Akay Hastanesi
Mafe İnşaat
Halk Ekmek Fabrikası
Alfamax Uyarı Sistemleri
Necdet Seçkinöz İlköğretim Okulu
EKOAvrasya Derneği
Sağlık Muhabirleri Derneği
Özel Hastaneler Platformu

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!